Burza na morzu bałtyckim- nieokiełznane piękno

Burza na Bałtyku, fot: Marek/pisanienakolanie.plOd dziecka, żyjąc nad morzem, obserwowałam morze i traktowałam jako coś naturalnego jego bliską obecność. Jednak z absolutną fascynacją wpatrywałam się w fale, które uderzały o brzeg. Kiedy siedziałam na brzegu piaszczystej plaży, woda miała odcień jasny i zachęcający do kąpieli. Jednak kiedy spacerowałam po nabrzeżu, kolor zbliżał się do ciemnego nasyconego zielenią granatu, wtedy mimowolnie zastanawiałam się, co też znajduje się w głębi. Teraz jako dorosła osoba, nadal uwielbiam patrzeć na morze, jednak wiem również, jak potrafi być niebezpieczne.

Kiedy aura sprzyja, wszystko wydaje się być bezpieczne. Co jednak w sytuacjach, kiedy no koło burza lub jeszcze gorzej sztorm.Trudno mi sobie wyobrazić, co czują ludzie narażeni na sztormy, uwięzieni na kutrach czy statkach.

Oto kilka zdjęć z małej burzy na morzu Bałtyckim.

 Burza na Bałtyku, fot: Marek/pisanienakolanie.plBurza na Bałtyku, fot: Marek/pisanienakolanie.plBurza na Bałtyku, fot: Marek/pisanienakolanie.plBurza na Bałtyku, fot: Marek/pisanienakolanie.plPochmurny wieczór na Bałtyku, fot: Marek/pisanienakolanie.plPochmurny wieczór na Bałtyku, fot: Marek/pisanienakolanie.plPochmurny wieczór na Bałtyku, fot: Marek/pisanienakolanie.plPochmurny wieczór na Bałtyku, fot: Marek/pisanienakolanie.pl

Dorota

3 myśli nt. „Burza na morzu bałtyckim- nieokiełznane piękno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge