Co ubarć na Sylwestra?

Baloniki, fot: Dorota/pisanienakolanie.plSylwester za pasem, czas wybrać, co się na niego ubierze. Niezależnie czy spędzamy go w domu, czy wybieramy się na bal, warto na ten czas włożyć coś odświętnego, aby zaakcentować, że ten wieczór jest wstępem do czegoś nowego- Nowego Roku.  

W tym roku wybieram się na imprezę ze znajomymi do pięknej leśniczówki, która znajduje się około 20 minut samochodem od mojego domu. Zostawiam dzieci pod opieką rodziców. Moja córka jest zadowolona, bo zostanie u niej na noc kuzynka i będą dziadkowie, których uwielbia. Moi rodzice woleliby pewnie zostać w Gdyni i zobaczyć koncert na Skwerku Kościuszki, tym bardziej, że spacerkiem mają do niego 8 minut. Gdyby mój synek był starszy i pewnie spędziłabym ten wieczór w Gdyni, gdzie od świąt obserwowałam, jak budują scenę. Jest piękna, kiedy wszystkie światła są włączone i nie ma jeszcze tłumu gapiów, sprawia wrażenie ogromnej.

Jednak pytanie, co założyć pozostaje. Mój problem rozwiązał się już przed świętami, kiedy w poszukiwaniu prezentu dla przyjaciółki znalazłam w monnari, sukienkę z wielkimi, czarnymi kamieniami na dekolcie. Sama sukienka jest prosta, klasyczna mała czarna z rękawem trzyczwarte. O klimacie sukienki stanowią wspomniane kamienie, które, kiedy mi się znudzą mogę spokojnie usunąc, gdyż są naszyte. Do tego czarne półkryjące rajstopy i czarne czółenka. Musiałam wybrać, jak najniższe i zrezygnować z modnych szpilek, decydując się na wygodę. Nie miałam czsu też szukać biżuterii, więc moją jedyną ozdobą były kamienie na sukience.

Oto zestaw, jaki powstał.

 Sylwester 2013

Sukienka -Monnari, buty -Ryłko, torebka- Mohito.

Wszystkim życzę szampańskiej zabawy i wszelkiej szczęśliwości w Nowym Roku 2014.

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge