Czas urlopu… totalny odlot na nartach

W tym roku wybór miejsca wyjazdu nastąpił już kilka miesięcy wcześniej. Zabukowany pensjonat Jagienka w Zieleńcu dla prawie dwudziestoosobowej ekipy czekał. Oczywiście organizacja wyjazdu u mnie, jak wszystko na ostatnią chwilę. Jednak o umówionej godzinie wsiedliśmy do auta, aby wyruszyć po naszą nową przygodę.

Kiedy trafiłam do pensjonatu…jak zwykle foch. No nie! Mój pokój był fatalny. Nie współgrał z moją aurą, dusiłam się tam. Interwencja i wymiana pokoju…trochę mnie uspokoiły. I wtedy dopiero zaczęliśmy się wszyscy poznawać, ponieważ znaliśmy się z częścią towarzystwa dość powierzchownie. Integracja odbywała się na półpiętrze pensjonatu…ponieważ nie było sali wypoczynkowej dla gości pensjonatu. Impreza rozwijała się wartko, a śmiechom nie było końca. Następnego dnia na śniadaniu siedziałam ledwo żywa i zastanawiałam się, co pomyśli o mnie mój instruktor. Zawsze na starcie sezonu biorę lekcje żeby się rozjeździć. W następnym roku już chyba z tego zrezygnuję. Teraz jednak jeszcze czułam się zblokowana i niepewna. Jednak już po kilku zjazdach poczułam, że blokady puszczają. Czułam się z chwili na chwilę coraz bardziej swobodna.

Przez najbliższe dni nasz rytm wyznaczały narty i integracja. Chyba z żadnego wyjazdu nie przywiozłam tylu roześmianych zdjęć. Było fantastycznie. Chłopacy wyszukiwali kolejnych tras. Mój syn szlifował umiejętności z instruktorem, a ja z moją córką trenowałyśmy na kolejnych trasach. I muszę powiedzieć, że z jazdy na jazdę coraz bardziej wciągało mnie szybkie tempo jazdy i radość jaką daje przebywanie w górach, na stoku. Dzięki ciężkiej pracy na fitnessie nie bolało mnie nic. I w zasadzie, kiedy ekipa zmęczona po tygodniu wracała do domu, ja w zasadzie byłam dopiero rozruszana. I mogłabym trochę jeszcze poszaleć. Ale wszystko co dobre zawsze ma swój koniec.

Dorota

Jedna myśl nt. „Czas urlopu… totalny odlot na nartach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge