Dieta- dwumiesięczne efekty

dietaPrzez dwa miesiące dzielnie zmagam się ze zrzucaniem kilogramów. Przez dwa miesiące schudłam 6 kg. Mój plan jest znacznie ambitniejszy, dlatego nie będzie na razie zdjęć przed i po. Poczekam na bardziej spektakularny efekt. Od dwóch miesięcy zmieniłam swój sposób odżywiania. Codziennie szykuję sobie jedzenie w pojemniczki i noszę do pracy tony pudełek. Jest to dość uciążliwe, ale efekty sprawiają, że nie narzekam.

W mojej walce wspomaga mnie trenerka personalna Ania, która udziela wskazówek dotyczących jedzenia i ćwiczeń. Nie jest ze mnie zbyt zadowolona, bo jestem mało zdyscyplinowana, a moja praca i obowiązki rodzinne sprawiają, że jestem mało zorganizowana. Nie zapisuję tego co jem. Mój rejestr wypada blado, ale panie, które są zorganizowane mają super wyniki. Co do jedzenia wprowadziłam drastyczne zmiany. Bazuję na warzywach, jajkach, chudym mięsie, twarogu oraz małym dodatku naturalnych kasz, ryżu i makaronu. Nie potrafiłam zrezygnować ze słodzenia kawy, stosuję syrop z agawy oraz małą ilością odtłuszczonego mleka. Dodatkowo zamieniłam poranny posiłek na koktajl Herbalife oraz piję wodę z aloesem i herbatką z Herbalifu. To już drugi raz chudnę z suplementami tej firmy. Pierwszy raz schudłam jak miałam 19 lat. Teraz wróciłam do tego i jest mi z tym dobrze. Nie komentuję ceny, ponieważ nie używam tego zamiast zróżnicowanej diety, a raczej dodatek do posiłków, zastąpiłam jeden posiłek dziennie plus jedna przekąska- stanowi to koszt miesięcznie około 300 zł. Moje zdrowie nie ucierpiało, wręcz staram się jeść coraz zdrowiej, więc to plusy. Do poprawy na pewno jeszcze aktywność fizyczna, ale to staram się nadrabiać wieczorami, jak wszyscy śpią- ćwiczę brzuszki itp. Niestety w okolicach świąt odpuściłam sobie troszeczkę stąd waga stoi od 2-3 tygodni, ale nie ma drastycznego skoku i to już dobrze, mogę podjąć moje wyzwanie w miejscu w którym skończyłam.

Z pasją obserwuję na instagramie wpisy osób zajmujących się fitnessem profesjonalnie. Aby nie tracić celu z oczu obserwuję @sylwiafitness, @akopszostak, @kasiadziurska, @whatannawears, @byle.do.cheata, a z ciekawością obserwuję osoby, które przygotowują ciekawe posiłki ze zdrowych produktów @agathawoz, @dominikabrzeska.

Polecam wszystkim zajęcie się swoim zdrowiem, sylwetką na poważnie daje to kopa do działania. Duże poczucie satysfakcji. Czy ktoś jeszcze podejmuje wyzwanie?

Dorota

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge