Dwa miesiące diety za mną!

waga, fot: Dorota/pisanienakolanie.plW tym tygodniu minęły dwa miesiące odkąd rozpoczęłam odchudzanie. Wyniki są i muszę przyznać, że jestem bardzo z nich zadowolona. I muszę przyznać, że podczas wyjazdu niestety trochę złamałam dietę, jednak nie odbiło się to znacząco na moich wynikach. Dla mnie najważniejszym wynikiem jest waga, na której mam 8 kilogramów mniej.  Jeśli chodzi o obwody to w pasie mam mniej 10,5 cm, biodra minus 4 cm, uda minus 4 cm, biust minus 2 cm. Jednak nie chodzi tylko o ubytki w liczbach, cała czuję się mniejsza, lżejsza. Są miejsca, których nie mierzę, a nadwyżki znikają.

Co robię jestem na drugiej fazie diety Dukana. Jednak dni białkowych robię ciut więcej niż mieszanych białkowo-warzywnych. Ćwiczę codziennie: 30 minut hula hop, 10 minut hantle, 10 minut – mięśnie brzucha górne i dolne oraz pośladki.

Zbliżają się święta i największa próba, ponieważ postanowiłam nie być na diecie przez dwa dni i spróbować ulubionych potraw świątecznych. Potem 3 dni czystego białka i znów system naprzemienny.

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge