Halloweenowe prace plastyczne

Wielka księga różność do wykonania na każdą okazję, fot: Dorota/pisanienakolanie.plPrzedwczoraj weszłam do pokoju mojej córki i zachwyciłam się jej pracą plastyczną. Na oknie stała pomarańczowa kartka z trójwymiarowym nietoperzem na tle księżyca w pełni. Byłam zaskoczona, jak ona wpadła na ten pomysł? Pokazała mi książkę, którą kupiłam jej kilka lat temu, ” Wielką księgę różności do wykonania na każdą okazję”. Książka rzeczywiście jest świetna. W środku można znaleźć naprawdę fajne pomysły do samodzielnego wykonania przez dziecko, jak i te trudniejsze do wykonania z rodzicami. Nasza książka wciąż przeżywa swój renesans, szczególnie gdy zbliżają się święta.

Oto kilka propozycji z książki na Halloween i prace wykonane przez moją ośmiolatkę.

 DIY halloween, fot: Dorota/pisanienakolanie.plPraca plastyczna halloween, fot: Dorota/pisanienakolanie.plPraca halloween, fot: Dorota/pisanienakolanie.pl

Moja córka wykonała dwie prace, jedna bardziej udana, druga mniej. Jednak mi się podoba, dlatego pokazuję je bez korekty.

DIY halloween, fot: Dorota/pisanienakolanie.pldynia, fot: Dorota/pisanienakolanie.plPrzed nami wykrawananie dyni.

DIY halloween, fot: Dorota/pisanienakolanie.plI być może zrobimy kilka nietoperzy, kiedy wykonamy nasze prace wstawię zdjęcia z naszymi dziełami :)

Dorota

Jedna myśl nt. „Halloweenowe prace plastyczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge