Koniec przerwy w pisaniu

wiatrPo długim czasie siadam do komputera. Kiedy zadaję sobie pytanie dlaczego nie pisałam, sama nie umiem znaleźć powodu. W tym czasie oglądałam strony naprawdę popularnych blogerów, którzy zajmują się prowadzeniem bloga profesjonalnie, a niektórzy wręcz zawodowo. Niestety mój  blog w tym podsumowaniu nie wypadł najlepiej. Na moje pisanie poświęcam mniej więcej pół godziny. Nie zbieram doświadczeń i zdjęć pod pisanie, a raczej dopasowuję wpisy do rytmu mojego życia. Nie jest on środkiem życia, a raczej konsekwencją tego, że czasem mam ochotę coś napisać. Jednak po odwiedzeniu tylu naprawdę ciekawych stron, zaczęłam się zastanawiać nad sensownością dalszego pisania. Zawsze byłam zdania, że jeśli coś robić, to robić dobrze. I stąd pytanie, co dalej: kończyć czy kontynuować? Moja strona stała się dla mnie moją podręczną pamięcią, co przeczytałam, co ugotowałam, gdzie byłam. Zatem w tym luźnym nurcie postanowiłam kontynuować pisanie. Nie będzie to poradnik, ani strona tematyczna, raczej miejsce moich przemyśleń i wspomnień. Mogę jednak powiedzieć, że dzięki tej stronie będę się starać baczniej obserwować otoczenie i uczyć się wciąż czegoś nowego, aby nie utknąć w martwym punkcie, w którym przez chwilę się znalazłam.

Oto kilka ciekawych stron, które odwiedzam:

Designe Your Life, blog lifestylowy, który cenię za pomysłowość i kreatywność jego twórczyni Aliny. Podoba mi się również szata graficzna i zdjęcia, które tam znajduję.

Babskie Pogaduszki, blog lifestylowy, w którym znajduję wciąż różne ciekawostki, z życia dwóch dziewczyn z Trójmiasta. Jest trochę o życiu, o modzie i urodzie, ale też wiele tematów, które zainteresują autorki.

Make Life Easier, blog lifstylowo-modowy, który lubię ze względu na ładne zdjęcia autorki Kasi Tusk. I mimo iż mój gust jest nieco inny, tę stronę z przyjemnością odwiedzam.

A Cup of Joe, blog lifestylowy, w którym autorka pokazuje swój sposób na życie i rodzinę.

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge