Krótki spacer po Centrum Riviera w Gdyni

Riviera, lampy kule, fot: Dorota/pisanienakolanie.plKorzystając z obecności u mamy w Gdyni, postanowiłam z mężem udać się na krótki spacer po nowo otwartym centum handlowym Riviera. Czym w tych czasach może zaskoczyć nas kolejne centrum handlowe? Chyba już niczym. Mimo to z ciekawością przechadzałam się wśród sklepów. Tego dnia postanowiłam omijać sklepy z odzieżą, ledwie dostrzegając obecość innych marek, niż w okolicznych galeriach.

Mango, fot: Dorota/pisanienakolanie.plTommy Hilfiger, fot: Dorota/pisanienakolanie.plOdwiedziłam natomiast sklepy z domowymi akcesoriami dekoracyjnymi. Weszłam do Duka, H&M Home, Zara Home i części przemysłowej TK Maxx. Mój faworyt to Duka, jednak bardzo miłe zaskoczenie to H&M. Zara wydała mi się strasznie sypialniana, choć były i inne akcesoria. Tk Maxx to sklep, w którym trzeba umieć wygrzebywać perełki, które zagrzebane są pod stertą towarów. No i stanowczo muszą coś zrobić z wentylacją, gdyż było potwornie duszno. 

h&m home, fot: Dorota/pisanienakolanie.plh&m home, fot: Dorota/pisanienakolanie.plh&m home, fot: Dorota/pisanienakolanie.plZara Home, fot: Dorota/pisanienakolanie.plNa galerii znajdowało się bardzo dużo ludzi, znaczną przewagę stanowiła młodzież. Na parterze postawiona była scena, gdzie widzieliśmy chłopców z serialu Rodzinka.pl, którzy rozdawali autografy, aby po jakimś czasie ustąpić miejsca występom muzycznym. Tuż obok sceny stały stoły na których przygotowywane były na oczach przechodniów czekoladki.

Czekoladki, fot:Dorota/pisanienakolanie.plScena, fot: Dorota/pisanienakolanie.plNa piętrze z restauracjami panował tłok, do fast foodów były dość duże kolejki. Nie dotarłam do piętra z kinem. Muszę jednak powiedzieć, że galeria zrobiła na mnie dobre wrażenie i napewno odwiedzę to miejsce w przyszłości. 

Dorota

Jedna myśl nt. „Krótki spacer po Centrum Riviera w Gdyni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge