Podsumowanie miesiąca diety

hula hopOd miesiąca jestem na diecie Dukana, obecnie w drugiej fazie. Dodatkowo ćwiczę codziennie z hantlami ćwiczenia na ramiona i biust, poza tym ćwiczenia na górne i dolne mięśnie brzuch oraz 30 minut kręcenia hula hopem.  Po tym miesiącu czas na pewne podsumowania. Po miesiącu diety i ćwiczenia mam 6 kg mniej. W obwodach ubyło mi: w pasie 7cm, biodrach 4 cm, biuście 2 cm, w udzie 4 cm.  To dużo, choć spodziewałam się jeszcze lepszych efektów.

Po pierwsze jestem całkowicie skoncentrowana na odchudzaniu. Nie mam zbyt wiele pokus, choć zdarza mi się czasem przeżywać rozterkę nad czymś pysznym.  Jednak zaraz biorę się w garść i trzymam diety. Zdarza mi się nie przygotować sobie posiłku lub nie mieć czasu zjeść. Wtedy czuję spadek formy. Oczywiście dla całej rodziny prowadzę normalną kuchnię, ostatnio przygotowywałam tort… i to są trudne momenty. Duże wsparcie mam w mojej mamie, która również jest na diecie i przygotowuje ciasta według dukanowskich przepisów. Sama przygotowuję i jem tylko proste dania, których praktycznie nie trzeba przygotowywać. Ostatnio odczuwam potrzebę wprowadzenia jakiś suplementów witaminowych dlatego zdecydowałam się na zakup aloesu i suplementu Gin-Chia firmy Forever Living Products. Dlaczego akurat te suplementy? Wierzę w aloes, moja babcia korzystała z niego z powodzeniem. Wiem, że na pewno mi nie zaszkodzi, a może pomóc. Liczę, że pozwoli mi nie zakwasić organizmu moją dietą. Suplement z  żeńszeniem z pewnością doda mi trochę witalności. Firma wydaje mi się wiarygodna. Moje dzieci zaopatrzyłam równocześnie w Kids-y i mleczko pszczele, bo na wiosnę warto trochę wzmocnić układ odpornościowy, osłabiony po zimie.

Nie wprowadziłam jeszcze dodatkowych wyjść na fitness i basen, ale zwyczajnie nie mam czasu. Ledwo znajduję czas na moje domowe ćwiczenia. No to biorę się dalej do roboty.

Dorota

Jedna myśl nt. „Podsumowanie miesiąca diety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge