Przysmaki i akcesoria na Halloween

Akcesoria na halloween, Dorota/pisanienakolaie.plOd kilku dni moja córka wciąż opowiada, co chciałaby robić na Halloween. Po piersze wymyśliła imprezę halloweenową, zaprosiła już kuzynkę i koleżankę. Muszą więc na sotole pojawić się halloweenowe przysmaki. No i przede wszystkim dynia, którą będziemy wycinać. Po drugie chciałaby, z którymś z rodziców i zaproszonymi osobami iść zbierać słodycze po okolicznych domach. To przyprawia mnie o gęsią skórkę, ale być może dla nich to zabawne.

Akcesoria na halloween2, fot: Dorota/pisanienakolanie.plTrzeba było poczynić pewne zakupy i muszę przyznać, że jej entuzjazm mnie wciągnął. Lubię tworzyć okazje do zabawy nawet jeśli są to wymyślone święta. Dlatego też zakupiłam dla siebie silikonową formę do ciasteczek w dynie. tiara, fot: Dorota/pisanienakolanie.plDla dzieciaczków zakupiłam cukierki czekoladowe w kształcie figurek halloweenowych, ciasteczka z kolorowym lukrem i dyniami do ozdoby, żelkowe wampirze zęby oraz żelkowe gałki oczne. A przede wszystkim dynię dla córki do wycinania. Aby podać te frykasy w klimacie halloweenu, zakupiłyśmy talerzyki w duchy i czarne kubeczki z pajęczynani i pająkiem. Co do ubrania konieczny był kapelusz czarodziejki i czarne ubranie. Ciekawe co jeszcze wymyślimy?

Dorota

2 myśli nt. „Przysmaki i akcesoria na Halloween

  1. Dorota, Polska to nie Ameryka…(a propos tego chodzenia po cukierki po domach)… czy jesteś na 100% przekonana, że wszyscy będą mieli cukierki dla dzieci i nie grozi to żadna niebezpieczna sytuacją?

    • U nas w zeszłym roku były dzieci po cukierki. Też nie jestem fanką takich głupot. Dziewczynki od naszej wspólnej znajomej, chodzą od kilku lat i podoba im się, a chodzą po bardziej odludnej dzielnicy. Opowiadały, że jest fajnie. Samych bym nigdy nie puściła, więc bezpieczeństwo zapewnione :) A może skończy się tylko na gadaniu? Zobaczymy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge