Przyspieszona majówka- Hotel Primavera Jastrzębia Góra

recepcja Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plW tym roku postanowiliśmy przyspieszyć termin naszego wyjazdu majowego i wybraliśmy się na weekend do Hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Wraz ze znajomymi zabukowaliśmy sobie wyjazd ponad dwa tygodnie przed wyjazdem. I dobrze ponieważ miejsc nie było już dużo.

Kiedy podjeżdżaliśmy pod Hotel mój mąż stwierdził, że to jakaś odnowiona “komuna”. Poprosiłam, aby mnie nie nastawiał negatywnie. Jednak kiedy ulokowaliśmy się w pokoju i poszliśmy na kolację okazało się, że pokój nam się spodobał, a kolacja była naprawdę dobra, a wybór naprawdę duży, a w kąciku miejsce zabaw dla dzieci. Po kolacji poszliśmy się pobawić do Playlandu i znów miłe zaskoczenie. Bardzo fajne zabawki dla dzieci, zjeżdżalnie i wszystko dobrze zabezpieczone nawet dla takich smyków, jak mój synek. Dorośli na placu zabaw mogli zamówić sobie lub pociechom coś do picia, desery lodowe czy przekąski. Było też kilka stolików, aby spokojnie posiedzieć i poczekać aż dziecko się wybawi. Z playlandu w ciągu dnia można było skorzystać z przedszkola, gdzie dziecko zostawało pod opieką przedszkolanki. W tym czasie rodzice mogli do woli korzystać ze spa. Z kolejnych atrakcji wymienić należy basen, gdzie oprócz basenu z ciepłą wodą dla maluszków, była zjeżdżalnia, która nadawała się i dla starszych, i młodszych dzieci. Przetestowałam na sobie i było naprawdę fajnie. Poza tym mała rwąca rzeczka i jacuzzi oraz oczywiście sauny. Basen może nie był olbrzymi, jednak wystarczający. W czasie naszego pobytu na terenie hotelu prowadzone były różne animacje: pieczenie pizzy, zabawy cyrkowe, puszczanie wielkich baniek, dyskoteka dla najmłodszych czy malowanie buziek. Był też salon gier, gdzie mój synek z lubością zasiadał za kierownicą rajdowych samochodów. W ogródku hotelowym znajduje się mini zoo z pawiami, owieczkami, kuzkami i ptakami w ciekawych odmianach: gołębiami, bażantem i innymi. Po przejściu przez ulicę i krótkim spacerku laskiem, znajduje się plaża z jasnym piaskiem.

Oto zdjęcia z naszego wyjazdu do Primavery:

Primavera pokój, fot: Dorota/pisanienakolanie.plbufet szwedzki Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plplayland Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plplayland Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plprzedszkole Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plprzedszkole Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.planimacje, fot: Dorota/pisanienakolanie.plbasen Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plbasen Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plbasen Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plzwierzęta mini zoo Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plkoza w mini zoo Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plpaw w mini zoo Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plpaw w mini zoo Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plkaczka w mini zoo Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plspacer Jastrzębia Góra, fot: Dorota/pisanienakolanie.plspacer Primavera, fot: Dorota/pisanienakolanie.plspacer Jastrzębia Góra, fot: Dorota/pisanienakolanie.plspacer Jastrzębia Góra, fot: Dorota/pisanienakolanie.plspacer Jastrzębia Góra, fot: Dorota/pisanienakolanie.plspacer Jastrzębia Góra, fot: Dorota/pisanienakolanie.plspacer Jastrzębia Góra, fot: Dorota/pisanienakolanie.pl

Spędziliśmy naprawdę udany weekend. Polecam to miejsce rodzicom z dziećmi, bo atrakcji dla maluchów jest dużo. Ja zapisuję to miejsce w moim adresowniku, jako miejsce do ponownego odwiedzenia.

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge