Torba pilnie poszukiwana

torba venezia, fot: Dorota/pisanienakolanie.plOstatnio z dużym zaangażowaniem poszukiwałam torby, która spełniłaby moje oczekiwania.  Kupiłam ku swojemu zaskoczeniu zupełnie inną torbę niż planowałam. W zeszłym roku upatrzyłam sobie pewien model w Zarze. Nie kupiłam tej torby i później żałowałam. W tym roku pojawiła się podobna. I postanowiłam ją sobie zakupić. A oto model, który mnie urzekł i jego bliźniacza koleżanka z Venezi.

Torby Zara kontra Venezia

Kiedy wzięłam tę torbę do ręki okazało się, że jest nieporęczna i sztywna. Kolor w Zarze był zbyt ciemny, a w Venezia cena była wyższa o 200zł i musiałabym kupic ją na internecie, ponieważ w sklepie nie było. Poszukując zobaczyłam jednak inne modele toreb, które bardzo mi się spodobały. Przyznam, że koncentrowałam się na torbach skórzanych, gdyż stwierdzam po latach doświadczeń, że jeśli kupi się torbę dobrej jakości, to wraca się do tego przez lata. Tej zimy nosiłam torbę, którą kupiłam kilka lat temu i w tym roku bardzo mi pasowała gabarytami i wyglądem. Czy z moją nową torbą będzie podobnie? Zobaczymy…

Oto dwie torby, które spodobały mi się na internecie, jednak po wejściu do sklepu ich wielkośc mnie rozczarowała. Dlatego mimo wszystko nadal będę osobą, która woli wejśc do sklepu i zobaczyc kupowany produkt.

torby VeneziaDorota

Jedna myśl nt. „Torba pilnie poszukiwana

  1. Ta bardziej żółta przypomina mi torbę mojej żony :) Co do jakości tych toreb, to chyba trzeba brać pod uwagę kilka rzeczy, uważać na przetarcia itp. U mojej żony takie przetracie miało miejsce na rączce, która ocierała się o kurtkę. Czyli nie tylko ważna jest wytrzymałość samej troby ale i jakość materiału z którego jest wykonana. I co ciekawe, droższe w tym przypadku nie znaczy wcale lepsze. Niestety!
    P.S. Mojej żonie przypadł do gustu organizer, który zrobiłem i nosi go ze sobą. Może i wam się przyda :) pozdrawiam :)
    Patryk z edycji tekstu ostatnio opublikował…Wydrukuj sobie organizerMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge