Weekendowe eskapady na Kaszuby

Largo BorskW weekend jak to weekend pogoda mieszana. Jednak nie zrażeni tym faktem wsiedliśmy w samochód i ruszyliśmy przed siebie. Jeszcze w Żukowie zastanawialiśmy się, gdzie chcemy pojechać, natomiast w Wyczechowie w Gościńcu dla Przyjaciół, gdzie zakupiliśmy wędlinę własnego wyrobu i przepyszne buły drożdżowe oraz rogale, uznaliśmy, że dziś robimy rekonesans w ośrodku, w którym mamy spędzić tydzień wakacji. Postanowiliśmy pojechać do Wdzydz Kiszewskich.

We Wdzydzach Kiszewskich zrobiliśmy sobie spacer po plaży oraz okolicy. Weszliśmy pobawić się na placu zabaw w Hotelu Niedźwiadek. Poszliśmy na kawę i lody. Po chwili odpoczynku ruszyliśmy w poszukiwaniu Ośrodka Wypoczynkowego Largo w Borsku.

Largo BorskLargo BorskLargo BorskLargo BorskLargo BorskSpacerkiem po pomoście Ośrodek nam się spodobał, choć może nie jest bardzo luksusowy, ale zadbany. Znaleźliśmy tam wszystko, czego trzeba dzieciom i nam. Dla dzieci oprócz placu zabaw na dworze, jest zadaszony plac zabaw ze zjeżdżalniami, bilardem i stołem do ping ponga. Postanowiliśmy zobaczyć nasz domek od zewnątrz i środka, bo była taka możliwość. Stwierdziłam, że miejsca dla naszej rodziny jest dość. Poszliśmy na przystań podziwiać widoki. Jezioro Wdzydze jest piękne, widoki które ukazały się naszym oczom oczarowały nas. Już wyobraziliśmy sobie nasze plażowanie na brzegu, zabawy w wodzie i wyprawy kajakiem czy rowerem wodnym.  Po chwili na pomoście postanowiliśmy udać się do restauracji, która położona jest tak, że jedząc w części zewnętrznej można podziwiać jezioro. Słońce grzało, a jedzonko okazało się dobre. Mam nadzieję, że pogada nam dopisze, bo wszystkie atrakcje lepiej smakują, kiedy słońce dodaje im blasku.

Dorota

2 myśli nt. „Weekendowe eskapady na Kaszuby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge