Wiosenne inspiracje modowe

classic wiosna 2014, przygotowane przez Dorota/pisanienakolanie.plOstatnio bardzo dużo czasu spędzam przeglądając prasę i strony z ubraniami na wiosnę/lato 2014. Zawsze miałam kłopot z kompletowaniem ubrań w zestawy, albo nawet w poszczególne komplety na różne okazje. Może to wynikać z faktu, że od kilku lat mam trochę nadwyżkowych kilogramów i moim priorytetem było ubieranie się tak, aby tego nie podkreślać, raczej tuszować. Stąd wybór do mojej szafy był nie do końca podyktowany gustem. Teraz patrzę na ubywające kilogramy i z większą uwagą przyglądam się temu co mi się podoba. Z mojego przeglądania powstała zabawa w tworzenie kompletów. A oto finalny efekt.

Pierwszy komplet /zamieszczony na początku/ to zestaw basic. Do takiego zestawu dodajemy biały t-shirt i jesteśmy ubrane do pracy i na spotkanie.

zestaw wiosna 2014, przygotowywała: Dorota/pisanienakolanie.plDrugi zestaw składa się z torby i butów, które zakupiłam oraz płaszcza, który wpadł mi w oko w Zarze. Bardzo ładny odcień żółci,  ciekawy fason i ładne wykończenie. Spodnie tu wybrałam białe, ale klasyczne jeansy też świetnie by uzupełniały zestaw.

zestaw wiosna 2014 napisyTrzeci zestaw to wariacja na temat cielistych dodatków, ulubionych jeansów i ślicznego miodowo-żółtego koloru kurtki. Idealny zestaw na co dzień. I inspirująca torba Michaela Korsa. Zanim wybrałam buty, bardzo chciałam kupić takie na koturnie.

melanż wiosna 2014, przygotowała Dorota/pisanienakolanie.plCzwarty zestaw to wersja na dzień wolny od pracy, kiedy chcemy być na totalnym luzie. Szare przecierana cygaretki do tego sweter ponczo i jasno szara przecierana torba. No i można pobiec na zakupy, do kina, czy na łono natury. Wystarczy zmienić buty na wygodne conversy.

codzienny wiosna 2014, przygotowała Dorota/pisanienakolanie.plCzwarty zestaw to wariacja na temat kompletu z luzacką przecieraną sukienką. Bardzo mi się spodobały rzeczy z przetarciami. Ale do tego zestawu pasowałaby i klasyczna sukienka, i zwiewna szyfonowa, czy różne warianty spódnic. A do tego mocny akcent czerwonej torby.

Zabawa w dobieranie rzeczy bardzo mi się spodobała. Moja córka już podpatruje i mówi, że ona chce też coś potworzyć z tych zdjęć, które zgromadziłam. Polecam ten sposób na budowanie własnej szafy.

A jakie Wy macie sposoby dobierania ubrań?

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge