Witaj Nowy Roku!

2017
No cóż stary rok pożegnany. Witaj Nowy Roku, co też masz dla nas w zanadrzu?! Co do mnie- wiele planów, kilka postanowień i pomysłów na ich realizację. Jak zwykle dziki bieg, aby za dużo nie myśleć o tym, co nierealne. Mimo to każdemu życzę dużo marzeń, nadziei i wiary, że wszystko jest możliwe. Jak najwięcej bliskich sercu ludzi, bo czymże by było nawet najdostatniejsze życie bez ludzi, z którymi by było warto je dzielić.

W tym roku Sylwestra spędziłam na imprezie w Róży Wiatrów. Oczywiście moi znajomi śmiali się, że to miejsce dla starszego towarzystwa, ale dla mnie miejscówka się nie liczyła tylko towarzystwo. A towarzystwo z którym szłam zawsze świetnie się bawi w każdych okolicznościach. Dlatego mimo kilku wpadek organizatorów bawiłam się świetnie. Postanowiłam w tym roku pobawić się w kierowcę, więc zabawa obyła się bez szampańskiego szumu. A jednak czułam się naprawdę ubawiona. Trafił się nam niestety dj z lat 80′ zeszłego tysiąclecia i aby sobie potańczyć musieliśmy chodzić na drugą salę, gdzie, co prawda średnia wieku dramatycznie rosła, ale za to temperatura na parkiecie również. Poza tym lżejsza o około 7 kg czułam się świetnie. I choć wiele kobietek wyglądało z pewnością o niebo lepiej, ja znów zaczynam czuć się dobrze w swojej skórze.

Co do postanowień nowo rocznych, to mam kilka. Po pierwsze nadal schodzić z wagi i nie mówię tu o drobnych kilku kilogramach. Marzy mi się zrobienie sobie widocznych mięśni na brzuchu, ale to zostawiam jako rodzynkę na torcie moich planów, co do wyglądu. Uwielbiam obserwować mistrzów fitnessu na instagramie i coraz bardziej mnie to wciąga, więc , kto wie…kto wie… Co do planów zawodowych planuję się jeszcze bardziej rozwijać, co to oznacza dla mnie wiem, ale o sprawach zawodowych tu nie napiszę. Grunt, że uważam, że wszystko jeszcze przede mną. No i prywatnie planuję nadal celebrować spotkania z moimi przyjaciółmi, wyjeżdżać na różne fajne wypady z nimi. I nade wszystko chcę wciąż wierzyć w ludzi, szukać w nich tych wszystkich dobrych rzeczy, których czasem na pierwszy rzut oka nie widać. I świetnie się przy tym bawić.

Pozdrawiam wszystkich w tym nowym roku. Będzie dobrze, tylko nie bierzmy do głowy rzeczy, na które nie mamy wpływu. I cieszmy się tym co mamy.

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge