Witajcie na pokładzie

Bienvenue a bord, netW sobotę wieczorem po dłuższym czasie, miałam okazję obejżeć film. Mój wybór padł na kino francuskie. I muszę przyznać, że był to strzał  w dziesiątkę. Kino francuskie ma w sobie tę lekkość, humor i fabułę, która do mnie przemawia. Mój wybór padł na ” Witajcie na pokładzie”.

Rémy Pasquier (Franck Dubosc), mężczyzna z całkowicie luźnym podejściem do życia, na skutek zbiegu okoliczności dostaje pracę jako animator na jednym z najbardziej luksusowych statków na świecie. O jego niekompetencji szybko przekonuje się oficer rozrywkowy Richard (Gérard Darmon), który nie może pozbyć się mężczyzny, gdyż jego zwolnienie jest zależne od decyzji prezesa (Lionnel Astier). Sytuacja staje się coraz bardziej napięta, gdy Rémy zaczyna podrywać piękną kapitan statku (Luisa Ranieri), którą uczuciem darzy również Richard…

Podczas filmu pełno jest zabawnych scenek i humoru. Oglądając film, co rusz śmiałam się. Dla mnie przykład filmu, który potrafi zrelaksować, dlatego polecam obejżenie go.

Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge