Wolne, czas dla rodziny

experyment'Zaraz zabieram dzieci do Experymentu. Postanowiłam spędzić kilka dni wolnego bardzo aktywnie i rodzinnie. Zapełniam smutek, który mnie wypełnia zadaniami.

experymentDziś po obudzeniu widziałam w moim oknie cudną tęcze. Jakby specjalnie dla mnie. Zbieram wszystkie wspaniałe widoki na dnie oka, jak najcenniejsze dary. Staram się szukać treści, która wypełni resztę mojego życia. Dziś jak nigdy rozumiem znaczenie rodziny w moim życiu. Planuję, organizuję, gnam. Ofiarowujac im siebie, moją miłość i czas. Dziękuję Bogu za przyjaciół, którzy mnie otaczają i wspierają, dają oparcie w złych chwilach. Dobrze się czasem zatrzymać i zrobić bilans, szukać rzeczy ważnych i ważniejszych. Teraz czas start- zaczął się nowy dzień. Muszę wstać i działać aż padnę wykończona wieczorem. I Łudzę się że za jakiś czas moje serce i dusza znów poczuje radość, jaką potrafi dać życie.

Dorota

Jedna myśl nt. „Wolne, czas dla rodziny

  1. Nasza wizyta udała się super. Wyniosłam z niej kilka fotek mojej twarzy w dalekiej przyszłości. Zabawne i interesujące. Dzieci szalały. Czyli plan wykonany. Następnego dnia czekał nas wypad na Kaszuby. Ale to już temat na kolejny wpis.
    Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge