Zanim się pojawiłeś, magiczny film o miłości

Znalezione obrazy dla zapytania zanim się pojawiłeśDziś rano postanowiłam oddać się nic nie robieniu, a raczej sprawianiu sobie przyjemności. Włączyłam film “Zanim się pojawiłeś” i oddałam się całkowicie przeżywaniu, płakaniu nad piękną Lou Clark i historią z filmu.

Poznałam dziś historię mężczyzny Willa Traynora, który miał wspaniałe życie. Pochodził z zamożnej rodziny, miał świetną pracę, dziewczynę i wielką pasję w przeżywaniu życia. Jego życie było spełnieniem marzeń…aż do wypadku. Został potrącony przez motocykl i miał uszkodzony kręgosłup. Jego dawne życie się skończyło. Jego matka w poszukiwaniu remedium na jego smutek i negację obecnego życia zatrudnia piękną i ekscentryczną Lou, aby dotrzymywała mu towarzystwa. Kiedy dziewczyna otrzymuje pracę okazuje się to dla niej nie lada wyzwaniem, jej podopieczny jest przykry i wciąż ją gasi. A Lou to przemiła osoba o wielkim sercu, wspaniałych pomysłach. Jest jak nieoszlifowany diament. Wyrosła w miejscu, które nie pozwoliło jej rozwinąć skrzydeł… W pewnym momencie jednak coś się zmienia i bohaterowie zaczynają rozmawiać, poznają się lepiej i zaczynają lubić. Wtedy Lou dowiaduje się, że … postanowił umrzeć, ponieważ nie chce żyć tak cierpiąc fizycznie i psychicznie. Kobieta zaczyna więc walczyć, aby zmienił zdanie pokazując mu uroki życia i dając mu swoją miłość…jak się skończy film sami zobaczcie. Ja będę do niego wracać. Nie dlatego, że to romantyczny film…jednak ma w sobie coś magicznego. Główna bohaterka jest cudnie odegrana przez Emilię Clarke. Jest jednak coś ciepłego i oryginalnego w nim, coś co sprawia, że ma swój niepowtarzalny klimat.

Jestem zachwycona tym filmem. Płakałam i będę pewnie jeszcze nie raz płakać na nim. Jednak to jest magiczny film. Polecam go wszystkim, którzy nie lubią prostych historii i łatwych zakończeń.

Dorota

 

Jedna myśl nt. „Zanim się pojawiłeś, magiczny film o miłości

  1. Też jestem zachwycona tym filmem, płakałam ja, wzruszył się mój mąż. Z najpiękneijszych filmów o miłości polecam ci również “Pamiętnik”. Jeśli chodzi o “Zanim się pojawiłeś” to mam w domu książkę i zamierzam ją przeczytać :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge