Blog wynikający z potrzeby pisania

O mnie

Mam na imię Dorota pochodzę z Gdyni. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci, które są centrum mojego świata. Uwielbiam celebrować życie, spotykać się z rodziną i przyjaciółmi, z nimi też podróżuję i dla nich gotuję. A wszystko to staram się pokazywać i opowiadać na blogu. Kocham zbierać na dnie oka piękne widoki z moich podróży i wciąż poszukuję nowych miejsc, które mnie zachwycą.

Zawodowo spełniam się w roli Managera Sklepu, jednak pierwsze doświadczenia zdobywałam w handlu jest to tematyka, która zapadła mi w serce. Uwielbiam analizę i wyzwania, które napotykam na swojej drodze zawodowej.

Mój blog powstał 2013 roku z potrzeby pisania. Od początku lifestylowy i taki niech pozostanie. Dzięki swojemu pisaniu mam możliwość pokazywać, jak spędzam czas, gdzie wyjeżdżam, co mi się podoba i jaką kuchnię preferuję. Po głowie wciąż kręcą mi się słowa, które aż proszą o zapisanie. Po wielu perypetiach życiowych wracam do blogowania. Dla mnie to miejsce, gdzie mogę dać upust swojej pasji, a może dla czytelników też znajdzie się coś, co będzie się im podobać.

Życzę miłego odbioru. Zapraszam do obejrzenia Świata moimi oczami.